Apie mus

Susipažinkim, aš – Sandra. Smagu, kad užsukai į mano kelionių ir nuotykių blog’ą THE TRAVEL CHAOSSu manim kartu keliauja ir fotografuoja – Chris.

Neturim buto, neturim mašinos, neturim net ir nuosavo kavos puodelio. Tačiau turim darbą, telpantį į kuprinę, ir galimybę keliauti 365 dienas per metus. Mūsų ofisas – bet kuriame pasaulio kampelyje. Dažniausiai keliaujam lėtai. Patikusioje vietoje sustodami savaitei ar mėnesiui. Norim pamatyti, atrasti, patirti, išbandyti, paragauti. O tuo, ką jau padarėm, taip pat visais kelionių nuotykiais, praktine informacija ir patarimais dalinamės „The Travel Chaos“ kelionių tinklaraštyje.

Kodėl The Travel Chaos?

O gi todėl, kad nuo pat pradžių ne tik visos mūsų kelionės, bet ir pats gyvenimo būdas buvo ir tebėra chaotiškas. Dažniausiai be jokio plano iki paskutinės minutės. „Tai į kurį autobusą dabar lipam?“ – neretai klausiam vienas kito stovėdami stotyje. Planavom vieną sezoną padirbėti Austrijos Alpėse, bet atsidūrėm Tenerifės saloje. Galvojom keliauti į Tailandą, bet išskridom į Peru. Norėjom išmaišyti visą Centrinę Ameriką, bet atsidūrėm pietryčių Azijoje. Chaotiško keliavimo dėka dažnai nežinom, kur būsim rytoj. Bet taip mums tik smagiau.

Kelionės neturėtų būti tobulai suplanuotos iki paskutinės smulkmenos. Kur spontaniškumas, kur netikėti atradimai išklydus iš kelio, kur pašėlę nuotykiai??? Tikiuosi, kad šis blog’as sukels chaosą tavo galvoje ir tu taip pat susiruoši į nepamirštamą kelionę. Na, o geriausias laikas tą padaryti yra DABAR 😉